החלקת שיער
הרשת מחכה לשמוע גם:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest

בשנים האחרונות, הפך תחום החלקות השיער לתחום עשיר ונפוץ מאוד. אך לכל מטבע יש שני כמובן שני צדדים ונסביר מה הכוונה בכך: לעתים נדמה כי החלקת שיער היא לגמרי להיות טיול בין יבשתי מסביב לעולם: החלקה יפנית, החלקה צרפתית, החלקה ברזילאית,החלקה משקמת ,בוטוקס ועוד יבשות אחרות ומופלאות.
למשמע השמות מתבלבלות נשים רבות בין סוגי ההחלקות, נשים כשהן אינן מבינות את ההבדלים המהותיים בינהם. ובכן, החלקת שיער היא לא עסק מסובך כל כך והאמת די פשוט. כל שעליכן לעשות הוא להתייעץ עם מומחים בהחלקות שיער כמונו.

נאמר כי אחד היתרונות הבולטים לכך שיש המון סוגי החלקות הוא שהיום ניתן להחליק כמעט את כל סוגי השיער. אחד מן ההבדלים בין החלקת שיער אחת לאחרת הוא ברמת הפורמלין והקראטין ובכמותם. ודאי כבר הצלחת להבין שמדובר בחומרים שיש להקפיד על מידתם וכמובן גם על רמת החום של המחליק המיוחד. לכן, חשוב מאוד שתגיעי אל מספרה או סלון המתמחים בהחלקות שיער; כאלו שלפני ההחלקה יבצעו אבחון להתאמה וייעצו לך על ההחלקה הטובה ביותר עבורך.

אנחנו ב- Hair Beauty”” הצבנו לנו מטרה – להיות המקצועיים והמהימנים ביותר בתחום. עבורנו, החלקת שיער היא לא עניין של מה בכך. היא עבודה של מספר שעות ועבודה שדורשת ידיים מיומנות ויכולת ריכוז גבוה. לכן, כאשר תגיעי לסלון לבצע את ההחלקה אנו נדאג לכך שתזכי לשירות הטוב ביותר. אנו מאמינים כי ראוי שהשיער שלך יהיה חלק בדיוק כפי שדמיינת אותו ולא מתפשרים על כך.

ניווט מהיר
מידע נוסף
איפור קבוע

איפור קבוע

איפור קבוע  ~ “מראה מראה שעל הקיר, מי הכי יפה בעיר?” שבי רגע בנוח בכיסא ודמייני עולם

תוספות שיער שאלות ותשובות

תוספות שיער שאלות ותשובות

הרבה נשים פונות אלינו עם שאלות על תוספות שיער, אז החלטנו לעשות קצת סדר בבלאגן ולענות על השאלות שלכן בפוסט מרוכז ומסודר.

טיפים להחלקות שיער

טיפים להחלקות שיער

טיפים להחלקות שיער שאתן חייבות להכיר – נשים רבות בישראל נהנות משיער חלק בעקבות טיפולי שיקום לשיער

הלחמת שיער

הלחמת שיער

רוצה להתהדר בתוספות שיער שיאריכו את השיער באופן משמעותי ויעניקו לו נפח? חשבת על הלחמת השיער? הלחמת