הלחמת שיער

הלחמת שיער
הרשת מחכה לשמוע גם:

רוצה להתהדר בתוספות שיער שיאריכו את השיער באופן משמעותי ויעניקו לו נפח? חשבת על הלחמת השיער? הלחמת שיער היא אחת הדרכים לחיבור תוספות שיער אל שיערך הקיים אשר מתבצעת כדי להעניקה נפח ולעבות אותו מעט. את התהליך עברו לא מעט שחקניות ודוגמניות כדי ליצור מראה מושלם.

בדרך כלל, מתבצעת הלחמת שיער בשתי דרכים מקובלות: הלחמת שיער חמה או הלחמת שיער קרה. בעזרת מלחם מיוחד וחומר חיבור, אנו מצמידים את קווצות השיער של תוספת השיעק אל שורשי שיערך ומחברים ביניהם. לאחר ההלחמה כמעט שלא ניתן יהיה להבחין בכך שיש לתוספת שיער, מכיוון שהשיער נראה טבעי לגמרי כאילו הוא שיערך.

הלחמת שיער (הלחמת שיער קרה וכן החלמת שיער חמה) היא כמובן שיטה אחת מני רבות להצמדת תוספות שיער, אך היא שיטה המחייבת אבחון מדויק מאוד ומוקפד שלנו.

לפני ש”יוצאים לדרך” ומתחילים את הטיפול, חייבים לוודא כי השיער הטבעי שלך לא ייפגע במהלך התהליך, יוכל לשאת את משקלן של תוספות השיער ולא יישבר תחת הלחץ. חמודי וניסיונו העשיר בניתוח סיב השערה מבטיח לך התאמה ומקסימאלית של שיטת חיבור התוספת לשיערך.
לכן, עשי זאת בחכמה ובואי להיפגש עם חמודי לייעוץ מוקדם והתאמה לפני החלטה.

למה? כי כשזה נוגע לשיער שלך לא כדאי להסתכן! אם את מעוניינת בתוספות לשיער אל תתפשרי על בחירה נכונה של שיטת החיבור של התוספות. מעצב שיער מומחה כמו חמודי, וכך גם הצוות שלו, יאבחנו את שיערך ויראו האם החלמת שיער מתאימה לו. שכן החלמת שיער קרה או לחילופין הלחמת שיער חמה, הנעשית על שיער שאינו מסוגל לשאת זאת עלול לגרום לשבירה של השיער ולנשירתו.

ניווט מהיר
מידע נוסף
האם עישון גורם לנשירת שיער

האם עישון גורם לנשירת שיער?

מחצית מאוכלוסית העולם נשים וגברים מעשנים היום סיגריות, יצאנו לבדוק מהי ההשפעה של עישון על השיער והאם היא תורמת לנשירה.

איפור קבוע

איפור קבוע

איפור קבוע  ~ “מראה מראה שעל הקיר, מי הכי יפה בעיר?” שבי רגע בנוח בכיסא ודמייני עולם

תוספות שיער שאלות ותשובות

תוספות שיער שאלות ותשובות

הרבה נשים פונות אלינו עם שאלות על תוספות שיער, אז החלטנו לעשות קצת סדר בבלאגן ולענות על השאלות שלכן בפוסט מרוכז ומסודר.

טיפים להחלקות שיער

טיפים להחלקות שיער

טיפים להחלקות שיער שאתן חייבות להכיר – נשים רבות בישראל נהנות משיער חלק בעקבות טיפולי שיקום לשיער